Biuletyn Informacji Publicznej
Pałac Młodzieży im. prof. A. Kamińskiego

Statystyki

Licznik odwiedzin: 53 185

Dziś odwiedzin: 153. Teraz na naszej stronie: 14 osób.

Data uruchomienia Biuletynu: czwartek, 19 marca 2020r.

Czy wiesz, że?

Możesz korzystać ze skrótów klawiaturowych pracując z naszym BIP-em. Aby poznać listę dostępnych skrótów zobacz poradnik.

Historia zmian strony /Rejestr zmian

Historia zmian działa w ten sposób, że w pierwszej kolejności jest prezentowana aktualna wersja strony i informacje o niej, a następnie wersje historyczne (jeżeli są) w kolejności ostatnio zmienione na początek. Oznacza to, że pierwsza historyczna wersja danej treści znajdzie się na końcu listy.

Strona: PM.09/21 Ogłoszenie na na świadczenie usług polegających na wykonaniu okresowych przeglądów przewodów kominowych, znajdujących się w budynku mieszkalnym przy ul. Żwirki i Wigury 32 oraz w budynku Pałacu Młodzieży ul. Mikołowska 26Strona aktualna

PM.09/21 Ogłoszenie na na świadczenie usług polegających na wykonaniu okresowych przeglądów przewodów kominowych, znajdujących się w budynku mieszkalnym przy ul. Żwirki i Wigury 32 oraz w budynku Pałacu Młodzieży ul. Mikołowska 26


Przeczytaj stronę w tej wersji

Informacje
Autor: Agnieszka Szczepańska
Data publikacji w Biuletynie: czwartek, 6 maja 2021r. godz.: 12:31.
Wejść do tej wersji strony: 122

Kliknięcie przycisku drukuj stronę uruchamia procedurę wydruku w przeglądarce. Pojawia się okno opcji Twojej przeglądarki, które pozwala ustalić parametry wydruku. W treści wydruku pomijane są menu, nagłówki itp. Do drukarki zostanie wysłana jedynie właściwa treść tej strony.

Ten dokument wydrukowano ze strony internetowej:
http://pmkatowice.biuletyn.net.pl/bip-historia-e8811d154.html
Data wygenerowania wydruku: sobota, 25 września 2021r. godz.: 18:41Trwa pobieranie treści strony BIP


http://pmkatowice.biuletyn.net.pl/bip-historia-e8811d154.html